Be the first to review this product
LaSiesta XXL Lounger Serenety taupe
| EAN | 4025122930048 |
|---|---|
| Származási ország | Kína |
| gyártótól | LaSiesta |
| Terméktípus | Függőágy állvánnyal |
| Manufacturer Product Line | Serenety |
| Színt | szürke / ezüst |
| súly | 36.1 |
| szállításra kész | 48h |
| Recycled | Nem |
| jó | 2 |
| Mereteket | 345 x 150 cm |
| Magassága | 100 cm |
| Width of lying surface | 150 |
| Szélesség kb. | 150 |
| Fekvőfelület hossza | 260 |
| hossza a Fából | n/a |
| hossza a Fából | 0,00 cm |
| leżącego powierzchni | 260 x 150 cm |
| Anyag a matrac | elltex |
| Párnák is | Nem |
| Hordtáska is | Nem |
| Függőágy tartalmazza | Igen |
| Keret is | Nem |
Gyártói információk
Az EU-ban letelepedett gazdasági szereplő, aki biztosítja, hogy a termék megfelel az előírt előírásoknak:


