Be the first to review this product
Vivere-RIP Sunbrella® Quilted Hammock - Double (Carnegie Celeste)
| EAN | 8991340920498 |
|---|---|
| Država izvora | Kitajska |
| proizvajalec | Vivere-RIP |
| tip izdelka | Enotni Hammock z leseno palico |
| Color | blue |
| teža | 5 |
| pripravljen za odpremo | 72h |
| Recycled | Ne |
| dobro za | 1 |
| Dimenzije | 396 x 135 cm |
| plasti | Single Layered |
| Width of lying surface | 135 |
| Širina ca. | 135 |
| Dolžina ležišča | 213 |
| Skupna dolžina pribl. | 396 |
| Dolžina lesa | 134 |
| Dolžina lesa | 134,00 cm |
| največja nosilnost | 205 |
| leži površine | 213 x 135 cm |
| Material za žimnico | cotton polyester (poly cotton) |
| Blazine vključene | Ne |
| Nosilna torba vključena | Ne |
| Obesna vključenih | Da |
| Vzorčni okvir je vseboval | Ne |
Podatki o proizvajalcu
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja, da je izdelek skladen z zahtevanimi predpisi:

