Be the first to review this product
Amazonas Kivijeva viseča mreža iz blaga Florida
Florida kiwi je majhna viseča mreža za eno osebo. Za tkanino so bili reciklirani ostanki bombaža. Takšno recikliranje je poceni in varčuje z viri.
Florida kiwi je enojna viseča mreža brez raztegljivega droga. Izdelana je iz recikliranega bombaža. Predelava bombažnih ostankov je prijazna do virov. Kivi Floria v sveže zeleni barvi je poceni viseča mreža iz blaga za eno osebo za sprostitev v hiši ali na vrtu.
| EAN | 4030454005081 |
|---|---|
| Država izvora | Kitajska |
| proizvajalec | Amazonas |
| tip izdelka | Enotni Hammock |
| Manufacturer Product Line | Florida |
| Color | green |
| teža | 1.1 |
| pripravljen za odpremo | 48h |
| Recycled | Ne |
| dobro za | 1 |
| Dimenzije | 320 x 120 cm |
| plasti | Single Layered |
| Width of lying surface | 120 |
| Širina ca. | 120 |
| Dolžina ležišča | 210 |
| Skupna dolžina pribl. | 320 |
| Dolžina lesa | n/a |
| Dolžina lesa | 0,00 cm |
| največja nosilnost | 150 |
| leži površine | 210 x 120 cm |
| Zahtevana najmanjša razdalja | 280 |
| Material za žimnico | recycled cotton |
| Blazine vključene | Ne |
| Nosilna torba vključena | Ne |
| Obesna vključenih | Da |
| Vzorčni okvir je vseboval | Ne |
Podatki o proizvajalcu
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja, da je izdelek skladen z zahtevanimi predpisi:


