Be the first to review this product
LaSiesta Brisa Wave - vremensko odporna dvojna viseča mreža
Nove viseče mreže Brisa podjetja La Siesta so klasične viseče mreže iz blaga iz Kolumbije v Južni Ameriki. Tkanina ležalne površine je sestavljena iz trpežnih sintetičnih vlaken iz poliproilena, ki vpijajo malo vlage. To pomeni, da se material hitro suši in se izognemo madežem plesni. Hitro sušeča se sintetična tkanina je odporna na UV-žarke. Barve zato dolgo časa ostanejo močne in intenzivne.
Brisa Wave je dvojna viseča mreža s širino tkanine 160 cm. V tej veliki viseči mreži brez lesenega razporka lahko ena oseba udobno leži diagonalno, dve odrasli osebi pa imata dovolj prostora za tuljenje in hlajenje.
Barve modela Wave so v modrih in turkiznih odtenkih, kot voda Karibskega morja.
| EAN | 4025122937610 |
|---|---|
| Država izvora | Kolumbija |
| proizvajalec | LaSiesta |
| tip izdelka | Dvojna viseča mreža |
| Manufacturer Product Line | Brisa |
| Color | blue |
| teža | 1 |
| Recycled | Ne |
| dobro za | 2 |
| Dimenzije | 350 x 160 cm |
| plasti | Single Layered |
| Width of lying surface | 160 |
| Širina ca. | 160 |
| Dolžina ležišča | 230 |
| Skupna dolžina pribl. | 350 |
| Dolžina lesa | n/a |
| Dolžina lesa | 0,00 cm |
| največja nosilnost | 160 |
| leži površine | 230 x 160 cm |
| Zahtevana najmanjša razdalja | 310 |
| Material za žimnico | elltex |
| Blazine vključene | Ne |
| Nosilna torba vključena | Ne |
| Obesna vključenih | Da |
| Vzorčni okvir je vseboval | Ne |
Podatki o proizvajalcu La Siesta GmbH, Im Wiesenweg 4, Jugenheim, 55270-DE, [email protected]
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja, da je izdelek skladen z zahtevanimi predpisi: La Siesta GmbH, Im Wiesenweg 4 , Jugenheim, 55270-DE, [email protected]




