Be the first to review this product
LaSiesta Alisio Lime - vremensko odporna enojna viseča mreža z raztegljivim drogom, zelena, 300 cm
Sveža zelena in rumena barva te viseče mreže spominja na počitnice in caipirinho. Hamaka, ki je izdelana iz posebnih vlaken za uporabo na prostem, bo na vašem vrtu ali terasi zagotovo pritegnila pozornost. Lastnosti materiala govorijo same zase: ob dežju skoraj ne vpije vlage in se zato hitro posuši. To preprečuje nastanek plesni. Poleg tega je material odporen proti UV-žarkom, zato boste dolgo časa uživali v svetlih barvah. Alisio Lime je zelo trpežen in enostaven za nego.
Dobra izdelava
Tudi izdelava ne pušča ničesar zaželenega. Pri tkanju viseče mreže so uporabljene podvojene votke. Tako se ustvari ojačan rob, ki je odporen na trganje. Tudi število vrvic za obešanje je zelo veliko. To ne izboljša le stabilnosti, temveč tudi udobje viseče mreže.
- Material: zunanje vlakno v zeleni barvi
- Skupna dolžina: 300, širina x dolžina ležalne površine: 140 x 190
- Dolžina raztegljivega droga: 90 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Razdalja pritrdilne točke: 300 cm
| EAN | 4025122943406 |
|---|---|
| Država izvora | Kolumbija |
| proizvajalec | LaSiesta |
| tip izdelka | Enotni Hammock z leseno palico |
| Manufacturer Product Line | Alisio |
| Color | green |
| teža | 1.5 |
| Recycled | Ne |
| dobro za | 1 |
| Dimenzije | 300 x 140 cm |
| plasti | Single Layered |
| Width of lying surface | 140 |
| Širina ca. | 140 |
| Dolžina ležišča | 210 |
| Skupna dolžina pribl. | 300 |
| Dolžina lesa | 80 |
| Dolžina lesa | 80,00 cm |
| največja nosilnost | 120 |
| leži površine | 190 x 140 cm |
| Zahtevana najmanjša razdalja | 300 |
| Material za žimnico | Olefin |
| špecifikácia materiálu | Olefin (100% Polypropylen) |
| Blazine vključene | Ne |
| Nosilna torba vključena | Ne |
| Obesna vključenih | Da |
| Vzorčni okvir je vseboval | Ne |
Podatki o proizvajalcu La Siesta GmbH, Im Wiesenweg 4, Jugenheim, 55270-DE, [email protected]
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja, da je izdelek skladen z zahtevanimi predpisi: La Siesta GmbH, Im Wiesenweg 4 , Jugenheim, 55270-DE, [email protected]











