Be the first to review this product
LaSiesta XXL Lounger Serenety - double hammock set taupe with sunshade wasabi green
| Manufacturer Product Line | Serenety |
|---|---|
| Produkttyp | Hängmatta med stativ |
| vikt | 51 |
| Producenten | LaSiesta |
| färg | grå / silver |
| Ursprungsland | n/a |
| Recycled | Nej |
| Storlet | 365 x 150 x 230 cm |
| Höjd | 230 cm |
| Längd på timmer | n/a |
| Träkarmarnas längd | 0,00 cm |
| Width of lying surface | 150 |
| Bredd ca. | 150 |
| maximal lastkapacitet | 160 |
| liggytan | 260 x 150 cm |
| lager | Single Layered |
| Material madrassen | elltex |
| Ramens material | steel |
| bra för | 2 |
| Ram ingår | Ja |
| Kuddar ingår | Nej |
| Hammock ingår | Ja |
| Väska ingår | Nej |
| Färdig för leverans | 48h |
Information från tillverkaren
Ekonomisk aktör som är etablerad i EU och som säkerställer att produkten överensstämmer med de bestämmelser som krävs:

