Be the first to review this product
LaSiesta XL Lounge hammock serenety passion - hammock set weatherproof red
| EAN | 4025122930116 |
|---|---|
| Ursprungsland | China |
| Producenten | LaSiesta |
| Produkttyp | Hängmatta med stativ |
| Manufacturer Product Line | Serenety |
| färg | röd |
| vikt | 27.8 |
| Recycled | Nej |
| bra för | 1 |
| Storlet | 300 x 110 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Width of lying surface | 110 |
| Bredd ca. | 110 |
| Längd på liggyta | 220 |
| Längd på timmer | n/a |
| Träkarmarnas längd | 0,00 cm |
| liggytan | 220 x 110 cm |
| Material madrassen | elltex |
| Ramens material | steel |
| Kuddar ingår | Nej |
| Väska ingår | Nej |
| Hammock ingår | Ja |
| Ram ingår | Nej |
Information från tillverkaren
Ekonomisk aktör som är etablerad i EU och som säkerställer att produkten överensstämmer med de bestämmelser som krävs:


