Be the first to review this product
Amazonas Florida kiwi tyg hängmatta
Florida kiwi är en liten hängmatta för en person. Bomullsrester har återanvänts till tyget. Denna typ av återvinning är billig och sparar resurser.
Florida kiwi är en enkel hängmatta utan spridarstång. Den är tillverkad av återvunnen bomull. Behandlingen av bomullsrester är resurssnål. Floria kiwi i fräsch grönt är en billig tyghängmatta för en person som kan koppla av i huset eller trädgården.
| EAN | 4030454005081 |
|---|---|
| Ursprungsland | China |
| Producenten | Amazonas |
| Produkttyp | Singel hängmatta |
| Manufacturer Product Line | Florida |
| färg | grön |
| vikt | 1.1 |
| Färdig för leverans | 48h |
| Recycled | Nej |
| bra för | 1 |
| Storlet | 320 x 120 cm |
| lager | Single Layered |
| Width of lying surface | 120 |
| Bredd ca. | 120 |
| Längd på liggyta | 210 |
| Total längd ca. | 320 |
| Längd på timmer | n/a |
| Träkarmarnas längd | 0,00 cm |
| maximal lastkapacitet | 150 |
| liggytan | 210 x 120 cm |
| Obligatoriskt minsta avstånd | 280 |
| Material madrassen | recycled cotton |
| Kuddar ingår | Nej |
| Väska ingår | Nej |
| Hammock ingår | Ja |
| Ram ingår | Nej |
Information från tillverkaren
Ekonomisk aktör som är etablerad i EU och som säkerställer att produkten överensstämmer med de bestämmelser som krävs:


