Be the first to review this product
LaSiesta Casera Bio Lounger Romano Set CSL216ROA168
| Manufacturer Product Line | Casera Set |
|---|---|
| Produkttyp | Rep |
| vikt | 35.2 |
| Producenten | LaSiesta |
| färg | n/a |
| Färdig för leverans | 24h |
| Ursprungsland | Colombia |
| Recycled | Nej |
| Storlet | 130 x 210 cm |
| Höjd | 225 cm |
| Längd på timmer | 140 |
| Träkarmarnas längd | 140,00 cm |
| maximal lastkapacitet | 160 |
| Längd på liggyta | 210 |
| liggytan | 80 Radius |
| Betyg | FSC |
| Material madrassen | bomull |
| bra för | 1 |
| Ram ingår | Nej |
| Kuddar ingår | Nej |
| Väska ingår | Nej |
Information från tillverkaren
Ekonomisk aktör som är etablerad i EU och som säkerställer att produkten överensstämmer med de bestämmelser som krävs:




















