Be the first to review this product
LaSiesta California navy blue spreader bar hammock
| EAN | 4025122930567 |
|---|---|
| Ursprungsland | India |
| Producenten | LaSiesta |
| Produkttyp | Singel-hängmatta med träkarmar |
| Manufacturer Product Line | California |
| färg | natur / beige |
| vikt | 4.4 |
| Färdig för leverans | 48h |
| Recycled | Nej |
| bra för | 2 |
| Storlet | 370 x 140 cm |
| Width of lying surface | 140 |
| Bredd ca. | 140 |
| Längd på liggyta | 210 |
| Total längd ca. | 370 |
| Längd på timmer | 140 |
| Träkarmarnas längd | 140,00 cm |
| maximal lastkapacitet | 140 |
| liggytan | 210 x 140 cm |
| Material madrassen | polyester |
| Kuddar ingår | Ja |
| Väska ingår | Nej |
| Hammock ingår | Ja |
| Ram ingår | Nej |
Information från tillverkaren
Ekonomisk aktör som är etablerad i EU och som säkerställer att produkten överensstämmer med de bestämmelser som krävs:








