Be the first to review this product
LaSiesta Colibri 3.0 Canyon - Jednoosobowy hamak podróżny z zawieszeniem
Lekki hamak podróżny La Siesta jest odpowiedni dla jednej osoby. Materiał z trójwarstwowego nylonu jest oddychający, szybko schnie i jest przyjemny dla skóry. Chociaż tkanina jest bardzo cienka, jest sprężysta. Praktyczna torba do przechowywania może służyć również jako schowek na drobiazgi, takie jak okulary przeciwsłoneczne, latarka lub telefon. Dzięki temu masz zawsze pod ręką i bezpiecznie.
Materiał montażowy jest wliczony w cenę. Pas o szerokości 40 mm chroni korę drzewa, a dzięki ultralekkiemu aluminiowemu hakowi lekki hamak można łatwo zawiesić i regulować jego długość.
Brązowy pojedynczy hamak Colibri Canyon marki La Siesta to idealny hamak ogrodowy dla jednej osoby. W komplecie z osprzętem możesz łatwo zamontować i zawiesić hamak kempingowy na plaży, na wakacjach, na kempingu, w ogrodzie lub na festiwalu.
| EAN | 4025122934916 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Indie |
| fabrykant | LaSiesta |
| Rodzaj produktu | Jednoosobowy hamak turystyczny |
| Manufacturer Product Line | Colibri single |
| kolor | brązowy |
| waga | 0.8 |
| Recycled | Nie |
| biorąc pod uwagę: | 1 |
| Wymiary | 300 x 170 cm |
| warstwy | Single Layered |
| Width of lying surface | 170 |
| Szerokość ok. | 170 |
| Długość powierzchni leżącej | 300 |
| Całkowita długość ok. | 300 |
| Długość drewna | n/a |
| Długość drążka | 0,00 cm |
| aksymalna ładowność | 180 |
| leżącego powierzchni | 300 x 170 cm |
| Wymagana minimalna odległość | 270 |
| Materiał, z materacem | nylon |
| Poduszki zawarte | Nie |
| Torba zawiera | Tak |
| Hamak zawarte | Tak |
| Ramy włączone | Nie |
Informacje o producencie
Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z wymaganymi przepisami:




