Be the first to review this product
LaSiesta XL Lounge hammock serenety passion - hammock set weatherproof red
| EAN | 4025122930116 |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| fabrikant | LaSiesta |
| product type | Hangmat met standaard |
| Manufacturer Product Line | Serenety |
| Kleur | rood |
| Gewicht | 27.8 |
| Recycled | Nee |
| goed voor | 1 |
| Afmetingen | 300 x 110 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Width of lying surface | 110 |
| Breedte ca. | 110 |
| Lengte ligoppervlak | 220 |
| Hout lengte | n/a |
| Stoklengte | 0,00 cm |
| ligvlak | 220 x 110 cm |
| Materiaal van de matras | elltex |
| Materiaal van het frame | steel |
| Kussens inbegrepen | Nee |
| Inclusief draagtas | Nee |
| Hangmat opgenomen | Ja |
| Standaarden-Set | Nee |
Fabrikant informatie
In de EU gevestigde marktdeelnemer die ervoor zorgt dat het product voldoet aan de vereiste regelgeving:




