Be the first to review this product
LaSiesta Casera Bio Lounger Romano Set CSL216ROA168
| Manufacturer Product Line | Casera Set |
|---|---|
| product type | Touwen |
| Gewicht | 35.2 |
| fabrikant | LaSiesta |
| Kleur | n/a |
| klaar voor verzending | 24h |
| Land van herkomst | Colombia |
| Recycled | Nee |
| Afmetingen | 130 x 210 cm |
| Hoogte | 225 cm |
| Hout lengte | 140 |
| Stoklengte | 140,00 cm |
| maximale laadcapaciteit | 160 |
| Lengte ligoppervlak | 210 |
| ligvlak | 80 Radius |
| Certificaat | FSC |
| Materiaal van de matras | katoen |
| goed voor | 1 |
| Standaarden-Set | Nee |
| Kussens inbegrepen | Nee |
| Inclusief draagtas | Nee |
Fabrikant informatie
In de EU gevestigde marktdeelnemer die ervoor zorgt dat het product voldoet aan de vereiste regelgeving:






















