Be the first to review this product
LaSiesta Colibri padded turquoise
| EAN | 4025122930628 |
|---|---|
| Země původu | Indie |
| výrobce | LaSiesta |
| typ produktu | Cestovní houpací síť Single |
| Manufacturer Product Line | Colibri padded |
| Barva | modrý |
| váha | 1.5 |
| připraven k odeslání | 48h |
| Recycled | Ne |
| dobré pro | 1 |
| Rozmery | 250 x 150 cm |
| Width of lying surface | 150 |
| Šířka cca. | 150 |
| Délka ležící plochy | 250 |
| Celková délka cca. | 250 |
| Délka dřeva | n/a |
| Délka dřeva | 0,00 cm |
| maximální nosnost | 180 |
| ležící plocha | 250 x 150 cm |
| Požadovaná minimální vzdálenost | 250 |
| Materiál matrace | polyester |
| Polštáře zahrnuty | Ne |
| Taška zahrnuty | Ano |
| Hamak součástí | Ano |
| Rám včetně | Ne |
Informace o výrobci
Hospodářský subjekt usazený v EU, který zajišťuje, že výrobek splňuje požadované předpisy:














