Be the first to review this product
LaSiesta Bossanova Latte - Houpací síť velikosti King s macramé z organické bavlny, přírodní bílá
Zvláštností brazilských houpacích sítí je ručně vázaná makramé. Osnovní nitě jsou umně propletené. To nejen dobře vypadá, ale má také vliv na pohodlí těchto houpacích sítí: Tato technika optimálně rozkládá váhu v houpací síti. Díky tomu máte pocit, že se v houpací síti doslova vznášíte. Kvalitním prvkem této houpací sítě jsou také ručně tkané ozdobné okraje na okrajích houpacích sítí, tzv. verandy. Ve verzi king size je tato houpací síť ideální pro rodinu. Nosnost je 200 kilogramů.
Příjemný pocit na kůži
K pocitu pohody přispívá i materiál, ze kterého je houpací síť vyrobena. Kvalitní organická bavlna vytváří příjemný pocit na pokožce, je vhodná pro alergiky a přitom se snadno čistí. Houpací síť Bossanova Latte lze prát v pračce na 30 stupňů na šetrný program. Pokud houpací síť používáte venku, měli byste ji na noc sundat, abyste ji ochránili před orosením.
| EAN | 4025122943680 |
|---|---|
| Země původu | Kolumbie |
| výrobce | LaSiesta |
| typ produktu | Houpací sítě pro dva Double |
| Manufacturer Product Line | Organic Cotton Kingsize Classic Hammock |
| Barva | venkov / béžový |
| váha | 2.5 |
| Recycled | Ne |
| dobré pro | 3 |
| Rozmery | 400 x 180 cm |
| Výška | n/a |
| vrstvy | Single Layered |
| Width of lying surface | 180 |
| Šířka cca. | 180 |
| Délka ležící plochy | 260 |
| Celková délka cca. | 400 |
| Délka dřeva | n/a |
| Délka dřeva | 0,00 cm |
| maximální nosnost | 200 |
| ležící plocha | 260 x 180 cm |
| Požadovaná minimální vzdálenost | 360 |
| Materiál matrace | bavlna |
| Polštáře zahrnuty | Ne |
| Taška zahrnuty | Ne |
| Hamak součástí | Ano |
| Rám včetně | Ne |
Informace o výrobci La Siesta GmbH, Im Wiesenweg 4, Jugenheim, 55270-DE, [email protected]
Hospodářský subjekt usazený v EU, který zajišťuje, že výrobek splňuje požadované předpisy: La Siesta GmbH, Im Wiesenweg 4 , Jugenheim, 55270-DE, [email protected]




