Be the first to review this product
Out of stock
SKU
AZ-1066102
| EAN | 4030454007191 |
|---|---|
| 原産国 | China |
| メーカー | Amazonas |
| 製品の種類 | シングルバーハンモック |
| Manufacturer Product Line | Tonga ocean |
| 色 | ブルー |
| 重量 | 1.5 |
| 発送の準備ができて | 48h |
| Recycled | いいえ |
| 良いです | 1 |
| 大きさ | 310x100 cm |
| レイヤー | Single Layered |
| Width of lying surface | 100 |
| Width of lying surface | 100 |
| Length of lying surface | 200 |
| approx. total length | 310 |
| Spreader bar Length | 80 |
| スプレッダーバーの長さ | 14,644.43 cm |
| max. load capacity | 120 |
| 横たわっている面 | 200x100 cm |
| 必要最小距離 | 310 |
| 材料 | 不浸透性の |
| Kissen inkludiert | いいえ |
| Borsa da trasporto inclusa | はい |
| ハンモック付き | はい |
| Gestell inkludiert | いいえ |
Customer Reviews


