Be the first to review this product
Malá jednolôžková hojdacia sieť od spoločnosti Amazonas s krátkou drevenou rozpernou tyčou je vyrobená z tkaniny odolnej voči poveternostným vplyvom. Modrá hojdacia sieť Tonga Ocean je teda ľahko udržiavateľná tyčová hojdacia sieť pre jednu osobu na hodiny odpočinku v záhrade alebo vonku.
| EAN | 4030454007191 |
|---|---|
| Krajina pôvodu | čína |
| výrobca | Amazonas |
| typ produktu | single hojdacia sieť s dreveným barom |
| Manufacturer Product Line | Tonga ocean |
| Farba | modrý |
| hmotnosť | 1.5 |
| pripravený na odoslanie | 48h |
| Recycled | Nie |
| dobré pre | 1 |
| Rozmery | 310x100 cm |
| vrstvy | Single Layered |
| Width of lying surface | 100 |
| Šíarka cca. | 100 |
| Dĺžka ležadla | 200 |
| Celková dĺžka cca. | 310 |
| Dĺžka dreva | 80 |
| Dĺžka dreva | 80,00 cm |
| maximálna nosnosť | 120 |
| ležiace plocha | 200x100 cm |
| Požadovaná minimálna vzdialenosť | 310 |
| Materiál matrace | elltex |
| Vankúše zahrnuté | Nie |
| Taška zahrnuté | Áno |
| Hamak vratane | Áno |
| Rám vrátane | Nie |
Informácie o výrobcovi Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15, Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]
Hospodársky subjekt so sídlom v EÚ, ktorý zabezpečuje, aby výrobok spĺňal požadované predpisy: Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15 , Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]


