Be the first to review this product
Majhna enojna viseča mreža Amazonas s kratkim lesenim nosilcem je izdelana iz tkanine, odporne na vremenske vplive. Tako je modra Tonga ocean enostavna za vzdrževanje palična viseča mreža za eno osebo za sproščujoče ure na vrtu ali na prostem.
| EAN | 4030454007191 |
|---|---|
| Država izvora | Kitajska |
| proizvajalec | Amazonas |
| tip izdelka | Enotni Hammock z leseno palico |
| Manufacturer Product Line | Tonga ocean |
| Color | blue |
| teža | 1.5 |
| pripravljen za odpremo | 48h |
| Recycled | Ne |
| dobro za | 1 |
| Dimenzije | 310x100 cm |
| plasti | Single Layered |
| Width of lying surface | 100 |
| Širina ca. | 100 |
| Dolžina ležišča | 200 |
| Skupna dolžina pribl. | 310 |
| Dolžina lesa | 80 |
| Dolžina lesa | 80,00 cm |
| največja nosilnost | 120 |
| leži površine | 200x100 cm |
| Zahtevana najmanjša razdalja | 310 |
| Material za žimnico | elltex |
| Blazine vključene | Ne |
| Nosilna torba vključena | Da |
| Obesna vključenih | Da |
| Vzorčni okvir je vseboval | Ne |
Podatki o proizvajalcu Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15, Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja, da je izdelek skladen z zahtevanimi predpisi: Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15 , Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]


