Be the first to review this product
Črna Moskito traveller pro je lahka viseča mreža s pritrjeno mrežo proti komarjem. Posebnost te zunanje viseče mreže je impregnacija s sredstvom proti mrčesu.
Ta viseča mreža za komarje na prostem je impregnirana s posebnim sredstvom proti mrčesu, ki odganja komarje in druge žuželke, hkrati pa je neškodljiva za spanje v viseči mreži. Impregnacija traja približno 50 pranj.
Črna mreža proti komarjem je trajno pritrjena na svetlo visečo mrežo in omogoča stranski dostop prek zadrge. Zaradi dveh priloženih razpršilcev je prostor pod mrežo prostoren.
Ležalna površina tega novega potovalnega komarnika je 275 cm daljša od 220 cm dolgega rjavega predhodnega modela.
| EAN | 4030454005357 |
|---|---|
| Država izvora | Kitajska |
| proizvajalec | Amazonas |
| tip izdelka | potovanje viseča mreža single |
| Manufacturer Product Line | Moskito Traveller |
| Color | črna |
| teža | 0.500000 |
| pripravljen za odpremo | 24h |
| Recycled | Ne |
| dobro za | 1 |
| Dimenzije | 275 x 140 cm |
| plasti | Single Layered |
| Width of lying surface | 140 |
| Širina ca. | 140 |
| Dolžina ležišča | 275 |
| Skupna dolžina pribl. | 295 |
| Dolžina lesa | n/a |
| Dolžina lesa | 0,00 cm |
| največja nosilnost | 200 |
| leži površine | 275 x 140 cm |
| Zahtevana najmanjša razdalja | 255 |
| Material za žimnico | nylon |
| špecifikácia materiálu | Nylon 210D Taffeta Ripstop |
| Blazine vključene | Ne |
| Nosilna torba vključena | Da |
| Obesna vključenih | Da |
| Vzorčni okvir je vseboval | Ne |
Podatki o proizvajalcu Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15, Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja, da je izdelek skladen z zahtevanimi predpisi: Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15 , Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]



