Be the first to review this product
Den lilla hängmattan från Amazonas med kort träspridare är tillverkad av väderbeständigt tyg. Den blå Tonga Ocean är alltså en lättskött stånghängmatta för en person för avkopplande timmar i trädgården eller utomhus.
| EAN | 4030454007191 |
|---|---|
| Ursprungsland | China |
| Producenten | Amazonas |
| Produkttyp | Singel-hängmatta med träkarmar |
| Manufacturer Product Line | Tonga ocean |
| färg | blå |
| vikt | 1.5 |
| Färdig för leverans | 48h |
| Recycled | Nej |
| bra för | 1 |
| Storlet | 310x100 cm |
| lager | Single Layered |
| Width of lying surface | 100 |
| Bredd ca. | 100 |
| Längd på liggyta | 200 |
| Total längd ca. | 310 |
| Längd på timmer | 80 |
| Träkarmarnas längd | 80,00 cm |
| maximal lastkapacitet | 120 |
| liggytan | 200x100 cm |
| Obligatoriskt minsta avstånd | 310 |
| Material madrassen | elltex |
| Kuddar ingår | Nej |
| Väska ingår | Ja |
| Hammock ingår | Ja |
| Ram ingår | Nej |
Information från tillverkaren Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15, Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]
Ekonomisk aktör som är etablerad i EU och som säkerställer att produkten överensstämmer med de bestämmelser som krävs: Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15 , Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]


