Be the first to review this product
Barbados is de hangmat voor ontspannen dubbelspel: superbreed, gezellig en comfortabel, zeer robuust en vrijwel onverwoestbaar, het is de ideale plek voor twee. Natuurlijk kunt u ook alleen in de Barbados liggen en dromen over hoe fijn het zou zijn om het hangmatgeluk te delen ...
Of hij nu wordt opgehangen op het balkon, in de tuin of in de kamer, of het nu voor beginners, overstappers of echte hangmatprofessionals is, de Barbados is altijd en overal precies het juiste kleurrijke sieraad waar iedereen blij mee zal zijn, zelfs als cadeau
| Ligstoeloppervlak | ca. 230 x 150 cm |
| Totale lengte | ca. 340 cm |
| Gewicht | ca. 1.8 kg |
| Laadvermogen | ca. 160 kg |
Elke hangmat is verpakt in een mooie en praktische draagtas die van dezelfde stof is gemaakt als de hangmat. Zo kun je meteen zien en voelen wat er in zit.
"
| EAN | 4030454001724 |
|---|---|
| Land van herkomst | Brazil |
| fabrikant | Amazonas |
| product type | Dubbel hangmat |
| Manufacturer Product Line | Barbados |
| Kleur | platteland / beige |
| Gewicht | 1.800000 |
| klaar voor verzending | 72h |
| Recycled | Nee |
| goed voor | 2 |
| Width of lying surface | 150 |
| Breedte ca. | 150 |
| Lengte ligoppervlak | 230 |
| Totale lengte ongeveer | 340 |
| Hout lengte | n/a |
| maximale laadcapaciteit | 200 |
| ligvlak | 230 x 150 cm |
| Vereiste minimale afstand | 300 |
| Materiaal van de matras | katoen |
| Kussens inbegrepen | Nee |
| Inclusief draagtas | Ja |
| Hangmat opgenomen | Ja |
| Standaarden-Set | Nee |
Fabrikant informatie Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15, Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]
In de EU gevestigde marktdeelnemer die ervoor zorgt dat het product voldoet aan de vereiste regelgeving: Amazonas GmbH, Am Kirchenhölzl 15 , Gräfelfing, 82166-DE, +49 (0)89 / 18 92 88-0 [email protected]









































